Hakkımızda...

Firmamız 2000 yılında kurulmuş olup şu anda da çalışmalarına devam etmektedir. Kurulduğu günden bu güne müşteri odaklı çalışma misyonunu benimsemiş olan ÇALIŞKAN NAKLİYAT hizmet kalitesi ve düşüncesi ile sektörde her zaman ilkleri uygulayan kuruluş olmuştur.

ÇALIŞKAN NAKLİYAT evden eve nakliyat konusunda sektörde seçkinliğini korumaktadır. Kısa zamanda büyük başarılar yakalayan ve emin adımlarla ilerleyen bir evden eve nakliyat şirketi olarak Türkiye ye hizmet vermektedir. Bu güne kadar oluşturduğumuz müşteri memnuniyetinden faydalanmaya çalışan bazı nakliyat firmalarına dikkat edin. Kesinlikle yetki belgelerini inceleyin. 10 senesini bu sektöre veren firmamız zamanla oluşan tecrübe ve deneyimle evden eve nakliyat sektöründe lider kuruluşlar arasında olmuştur.

ÇALIŞKAN NAKLİYAT yıllardır İzmir evden eve nakliyat taşımacılığını maksimum müşteri memnuniyeti sağlayarak büyümüştür. ÇALIŞKAN NAKLİYATTA diğer İzmir nakliyat firmalarında olmayan en önemli şey her şeyi zamanında ve düzenli bir şekilde sıraya koyarak çalışmasıdır. Bu sayede İzmir nakliye ve taşıma sektöründe lider konumda olmayı başardık.

Çalışkan evden eve nakliyat İzmir de olan diğer nakliyat firmaları arasında farklı bir misyona sahip olan firmamız İzmir de evden eve konusunda diğer nakliyat firmalarından çok farklı çalışma şekline sahiptir. Firmamız İzmir de evden eve taşımacılık yapan tüm diğer firmaların taşıma sırasında gösterdiği hassasiyetleri dikkate alarak firma sorumlusu tarafından zaman içinde edindikleri tecrübe ile ve araştırmaları ile gelen bilgilerle hassasiyet gösterdikleri tüm konuların dikkate alınmasını sağlamıştır.

Çalışkan evden eve nakliyat konusunda profesyonel, güvenilir elemanlar yetiştirmiş evden eve taşımacılığı işini iyi bilen saygılı, güvenilir ve güler yüzlü ekibi ile yapmaktadır. İzmir in köklü ve güvenilir firmaları arasında yer alan ÇALIŞKAN evden eve nakliyat şirketi İzmir in tüm il ve ilçelerinde şehir içi ve şehirler arası nakliyat işlemi yapar.

Firmamızın kuruluş nedeni insanların taşımacılık sektöründe yaşadıkları sorunları ortadan kaldırıp, insanlara saygı ve sevgiyi prensip edinerek insanlara taşımacılık ve nakliyat konusunda güvenilir ve sorunsuz taşıma sunmaktır.

İnsanların sorduğu neden evden eve nakliyat? Sorusunun cevabına gelirsek firmamız sektörde yaşanan taşımacılık sorunlarını ve insanların aradığı güvenilirlik konusunda insanlara yardımcı olmaktır. Firmamızın amacı kolileme gibi sorunlarda taşınan kişilere en iyi şekilde hizmet sunmaktır. Firmamız bünyesinde oluşturduğu güvenilir, uzman ekipleriyle ve geniş modern araçlarıyla steril ambalajlamasıyla artık evden eve taşımacılık işleminin sizlere kabus olmasına son vermiştir. Sizlerin evlerinizi, iş yerlerinizi artık kendi evimiz işyerimiz gibi taşıyoruz. Biz müşterilerimizin eşyalarını bir annenin çocuğa gösterdiği değer kadar değer gösteriyoruz.

FİRMAMIZ MİSYONU GÖZ ÖNÜNE ALARAK AŞAĞIDAKİ KRİTERLERİ İCRA EDER

 • » Firmamız kendisi için zaman kavramının ne kadar önemli oğlunu bildiği için.Tüm taşınacak kişilerin haklarına ve zamanına saygı gösterir.
  » Firmamız müşterileriyle sürekli ve hızlı şekilde işlerin sağlıklı yürümesi için iletişim içinde bulunur.
  » Firmamız taşınma sırasında problem olmaması için müşterilerine yapabileceklerinin sözünü verir ve taşınmada, sözünden fazla hizmet gerçekleştir.
 • » Firmamız verdiği hizmetin tam sorumluluğunu taşır.
  » Firmamız rekabet ve piyasa hacmini geliştirmek için devamlı kalitesini yüksek tutar organisyonlu hizmet sunar.koordineye önem verir.
  » Firmamız yaptığı tüm işlerde tedbiri elden bırakmaz her soruna karşı hazırlı olduğundan çıkabilecek her türlü soruna karşı çözebilecek alt yapıya ve ekipmana sahiptir.
 • » Firmamız her hangi bir konuda müşterilerinin acil olan konuları bir aile ortamı sıcaklığında ailesinden biriymiş gibi önemser ve yapılması gerek tüm işlemleri yapar.
  » Firmamız belirli sebeplerden dolayı müşterilerimiz bilgilerini 3, kişi ile paylaşmaz. Saklı tutar.
  » Firmamız şartlar ne olursa olsun kalitesinden kesinlikle taviz vermez.
  » Firmamız ileride ayakta durmanın tek yolunun müşteri memnuniyetinden geçtiğini çok iyi bildiği için tüm müşterilerin memnuniyetini sağlamak tüm imkanları seferber ederek. Büyük bir çalışma azmiyle taşınacak eşyanın taşınma işlemini sağlar.Bilinmeli ki referans çok önemlidir.